کدخبر: 122

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در بازدید از کارخانه آهن اسفنجی بیجار:

اقتصاد تولید محور تهدیدات را به فرصت تبدیل می کند

معاون رییس جمهور در امور مجلس تاکید کرد: توسعه صنعتی صورت گرفته در استان کردستان قابل تقدیر و در راستای عملیاتی سازی دستورات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

اقتصاد تولید محور تهدیدات را به فرصت تبدیل می کند

به گزارش پترو رویداد، سید محمد حسینی، معاون رییس جمهور در امور مجلس ادر بازدید از مجتمع فولاد کردستان در شهرستان بیجار گفت: طرح مجتمع کارخانه آهن اسفنجی بیجار، زنجیره فولاد این استان را تکمیل می‌کند و همه مسؤولان در راستای پیشرفت این استان تلاش دارند. امروز شاهد پیشرفت چشمگیر این پروژه مهم ملی هستیم که نشان از دلسوزی و توانمندی مدیران شرکت صنایع فولاد کردستان دارد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر استفاده از ظرفیت‌ها همواره تاکید دارند، ادامه داد: نقش‌آفرینی و مدیریت بهینه شرکت صنایع فولاد کردستان، در مسیر تحقق فرمایشات مقام‌معظم رهبری است و امیدواریم در آینده نزدیک این مجموعه به دست رئیس جمهور افتتاح شود.

حسینی تاکید کرد: خوشبختانه طرح‌های نیمه تمام در این استان در حال تکمیل است. کردستان شایسته توسعه است و این مهم با همدلی و هم افزایی رقم می‌خورد.  ما از اقتدار و امنیت خوبی برخوردار هستیم و همه فکر می‌کردند ایران چگونه می‌تواند در حوزه نظامی قدرتمند باشد اما پهپادهای ما از لایه‌های دفاعی آنان عبور کند و این نشان از اقتدار ایران اسلامی است که باید شرایطی برای توسعه ایران اسلامی فراهم کنیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور اضافه کرد: هر پروژه‌ای که موجب اشتغال شود زمینه پیشرفت را فراهم می‌کند و در این مجموعه نیز اشتغال زایی خوبی به صورت مستقیم و غیرمستقیم اتفاق افتاده است.

فولاد

تبدیل تهدیدها به فرصت با اقتصاد تولید محور

معاون رییس جمهور در امور مجلس تاکید کرد: تکیه بر اقتصاد تولید محور  مولفه های آن، منجر به تبدیل تهدیدات به فرصت و شکوفایی کشور خواهد شد.

حسینی اظهار داشت :برای تحقق شعار سال باید در حوزه تولید تلاش کرد و در واقع تولید کلید رفع بسیاری از مشکلات است. کشور ما همواره مورد تهدید است و ما باید در حوزه تولید بسیار قوی عمل کنیم تا بتوانیم شاهد پیشرفت روز افزون کشور باشیم.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری بزرگی با ۱۵۰ میلیون یورو در طرح مجتمع فولاد بیجار در حال انجام است، گفت: در راستای رفع مشکلات شهرستان بیجار تلاش می‌شود.

ارسال نظر